Veselé Vánoce

Posted by admin on 22.12.2017 in Aktuality |

V  tiché hodině půlnoční,

zaznít dej náladě vánoční,

ať všechen ten sváteční čas,

rozzáří v srdcích všech jas!

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje

Základní škola Loket

Těšíme se na Vás ve středu 3. ledna 2018 opět ve škole.

Projekt na podporu přírodovědného a technického vzdělávání KK

Posted by admin on 11.12.2017 in Aktuality |

Projekt na podporu přírodovědného a technického vzdělávání KK

Dne 15. 11. 2017 se zúčastnili 9. ročníky a několik žáků z 8. ročníku v rámci výuky předmětů chemie a přírodopisu projektu CZ.1.07/1.1.00/44.0004 „Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji“ realizovaném v laboratořích v objektech Gymnázia Sokolov a Krajského vzdělávacího centra (činnosti spojené s výchovou a vzděláváním) dalšího motivačního odpoledne.
Pracovali rozděleni na dvě skupiny. Jedna dělala v chemických laboratořích pokusy z elektrochemie, například vodivost kapalin, galvanizaci, druhá skupina pracovala s binolupami –pozorování včely, sršně a jejich stavba.

Florbal, 2. stupeň

Posted by admin on 11.12.2017 in Aktuality, Sportovní dění |

FLORBAL

Horní Slavkov, ZŠ Školní – okrskové kolo
21. 11. 2017

Florbal – kategorie III.
Dívky: Tereza Bílá – brankařka, Andrea Lehká, Barbora Kaňová – 7. třída, Klára Sobotová, Nela Welez, Linda Šťástková – 6. třída
Chlapci: Adam Šálka – brankař, Šimon Honzík, Daniel Fojtík, Robin Stárk, Sebastian Liška – 7. ročník, Marek Winter – 6. třída
Na stupně vítězů sice nedosáhli, ale podařilo se jim několik utkání vyhrát.
Umístění: dívky 3. místo, chlapci 4. místo
Florbal – kategorie IV.
Dívky: Brankářka – Karolína Smolková, Marie Kočová, Karolína Vdovcová – 8. třída, Tereza Slavíčková, Kristýna Ungrová, Šárka Šťástková – 9. třída
Chlapci: Brankář – Matěj Klinger, Petr Bednář, Tomáš Zahradníček, Honza Péter – 8. třída, Matyáš Krejčí, Aleš Zimmermann, David Šťastný – 9. třída
Umístění: dívky 3. místo, chlapci 4. místo

Čertí škola

Posted by admin on 6.12.2017 in Aktuality |

ČERTÍ ŠKOLA

V úterý 5. prosince se celá základní škola Loket, v Radniční ulici, proměnila v peklo.
Do čertí školy přicházeli čerti a čertice, andělé i pár Mikulášů přišlo….
Během dne se pilně pracovalo, žádný čert nezahálel. Z PEKLA 1 se ozývala Čertí čeština, z PEKLA 2.A a 2.B Ďábelská matematika. PEKLO 4 prezentovalo své práce a PEKLO 5.A a 5.B předvedlo na srocení čertí taneční variace. Peklo 3 plnilo zkoušky v hodu vidlemi nebo v čertím blekotání. Čerti si našli čas i na pěveckou zkoušku z koled na vánoční zpívání. A protože čerti umí být i šikovní a hodní, zavítal do Čertí školy Mikuláš s andělem a čertem a nadělil všem dobroty…..

ČERTÍ ŠKOLA SE VYDAŘILA!!!
PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ PŘIPRAVOVALI, ZDOBILI, POMÁHALI A HLAVNĚ SI TO UŽILI…
BLLLLL!!!!!!

Copyright © 2014-2018 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.