Okresní kolo „Mistrovství škol v piškvorkách“ na Gymnáziu v Sokolově

Posted by admin on 13.11.2016 in Aktuality, Žákovská rada with Comments closed |

Dne 25. 10. 2016 reprezentovali naší školu žáci 9. ročníků (Martin Duong, Andrea Jarošová, Richard Šálka, Ladislav Boudyš a Josef Rubeš – vítězové školního kola pořádaného Žákovskou radou ZŠ Loket, které se konalo dne 3. 10. 2016 v okresním kole Mistrovství škol v piškvorkách na Gymnáziu v Sokolově.

Umístili se na krásném 4. místě. Jako jediná základní škola se probojovali až do souboje o postupová místa, kde za svůj úspěch sklidili zasloužený potlesk od mnohem starších soupeřů ze středních škol a gymnázií.

Blahopřejeme!!!  😆

img_1983img_1939

Školní kolo v piškvorkách

Žákovská rada pořádala dne 3. 10. 2016 školní kolo v piškvorkách. Nejlepší postoupili do okresního kola.

img_1932

Krajské kolo ve stolním tenisu

Posted by admin on 9.11.2016 in Aktuality, Sportovní dění with Comments closed |

V krajském kole v Chebu 3. 11.  ve stolním tenisu  chlapci ve složení Tomáš Hromádko, Josef Rubeš, Richard Šálka a Petr Vlasák vybojovali 5. místo.

Gratulujeme!!!

01

Pokračování projektu: „Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji“

Posted by admin on 9.11.2016 in Projekt pro 8. a 9. ročníky with Comments closed |

Žáci 8. – 9. tříd se zúčastnili dalšího motivačního odpoledne v rámci chemie a přírodopisu v tomto projektu. Vyučující gymnázia jim na jednotlivých stanovištích předvedli zajímavé pokusy.

Copyright © 2014-2016 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.