„Fimfárum“ v Západočeském divadle v Chebu

Posted by admin on 16.5.2016 in Aktuality with Comments closed |

Žáci z 2. stupně vyrazili za kulturou. Tentokrát do Západočeského divadla v Chebu. Pro šesťáky a sedmáky tam 26. dubna bylo připraveno divadelní představení dvou pohádek Jana Wericha – Lakomá Barka a Fimfárum. Ti starší, osmáci a deváťáci, pak zhlédli klasiku – hru Edmonda Rostanda Cyrano z Bergeracu. Obě představení se vydařila a dětem líbila.

Maska

Dopravní soutěž pro žáky ZŠ v DDM v Sokolově

Posted by admin on 16.5.2016 in Aktuality |

Ve čtvrtek 5. května proběhla dopravní soutěž a naši školu reprezentovala dvě družstva:

• V 1. kategorii to byli Dominika Zikulová, Adam Šálka, Šimon Honzík a Barbora Kaňová.
  • Ve 2. kategorii pak Matěj Klinger, Kateřina Konečná, Aleš Zimmermann a Karolína Štefková.

Přestože ani jedno z družstev neobsadilo přední pozici, jednotlivé disciplíny – test z pravidel silničního provozu, jízdu zručnosti, jízdu podle pravidel silničního provozu na dopravním hřišti a první pomoc – zvládli všichni.

Dopravní výchova pro I. stupeň

Posted by admin on 16.5.2016 in Aktuality with Comments closed |

3. května čekalo na čtvrťáky v DDM Sokolov pár lekcí z dopravní výchovy. V teoretické části se seznámili s dopravními předpisy a na interaktivní tabuli řešili různé dopravní situace. Poučeni v oblasti teorie usedli na kola a na dopravním hřišti předvedli, že jsou šikovní a správní cyklisté, kteří jezdí podle pravidel silničního provozu.

Čmáranice z lavice

Posted by admin on 9.5.2016 in Aktuality with Comments closed |

Od 5. 5. do 27. 5. 2016 probíhá ve školní budově v Radniční ulici výstava dětských prací.

Srdečně vás zveme k prohlídce.

Malovani

Copyright © 2014-2016 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.