Sokolovský týdeník – škola v přírodě

Posted by admin on 7.5.2018 in Aktuality, Škola v přírodě - 1. stupeň |

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Posted by admin on 4.5.2018 in Aktuality, Sportovní dění |

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dne 3. 5. 2018 proběhlo v DDM Sokolov okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěže se zúčastnili žáci I. kategorie (Michaela Bejlková, Veronika Černá, Dominik Martínek, Šimon Stark) a II. kategorie (Kateřina Konečná, Barbora Kaňová, Dominik Bahleda, Thomas Schlagel).
Soutěžní disciplíny byly: test z pravidel silničního provozu, jízda zručnosti, jízda podle pravidel silničního provozu na DDH a zásady poskytování první pomoci.

Umístění: I.kategorie se umístila na 6. místě, II.kategorie na 10. místě.

Volejbal – okrskové kolo

Posted by admin on 1.5.2018 in Aktuality, Sportovní dění |

Volejbal – okrskové kolo

7. – 9. ročník
Horní Slavkov, ZŠ Školní
19. 4. 2018
Dívky: Kristýna Ungrová, Šárka Šťástková, Karolína Štefková, Terka Slavíčková, Káťa Kováčiková – 9. ročník, Kateřina Konečná – 8. ročník, Barča Kaňová – 7. ročník
Chlapci: Tomáš Zahradníček, Patrik Basl – 8. ročník, Aleš Zimmermann, Rosťa Juren, Petr Vlasák, David Šťasný, Matyáš Krejší – 9. ročník, Adam Šálka – 7. ročník
Atmosféra na soutěži byla výborná. Žáci se snažili a skvěle reprezentovali naši školu.
Umístění: Dívky 2. místo, chlapci 4. místo

Blahopřejeme!

Posted by admin on 1.5.2018 in Aktuality |

DEN ZEMĚ
24.4. – 26.4. 2018

V úterý, ve středu a ve čtvrtek jsme slavili Den Země. Každý ročník se zaměřil trochu na jiný cíl.
1. ročník – Les – pozorování a malování stromů
2. ročník – Les – pozorování a malování lesních živočichů
3. ročník – Lidské sídlo – pozorování a malování lidských obydlí
4. ročník – Voda – pozorování a malování řek, potoků
5. ročník – Člověk a zdraví
Ale jeden jsme měli společný a to byl program s paní Dvořákovou „Malujeme Zemi zemí“.
Žáci se dozvěděli, jak získat barvu z přírody. A vytvořili barvu z hlíny, použili i přírodniny jako trávu, květiny, naučili se i pískování s hlínou. S paní Dvořákovou si povídali o zemi, co v ní všechno najdeme a z čeho se skládá.
Práce jim šla od ruky a všem se moc líbila. Vznikla nádherná skupinová dílka.

Copyright © 2014-2018 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.