Projekt Knížka pro prvňáčka

Posted by admin on 9.6.2018 in Aktuality |

Slavnostní zakončení projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka

 

V úterý 5. června 2018 proběhlo v MK Loket slavnostní zakončení projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka. Odměnou za úspěšné absolvování projektu byla pro děti kniha spisovatelky Evelýny Koubové a ilustrátorky Radomíry Kielbergerové – Bráchova bota, která byla napsána a ilustrována výhradně pro účastníky tohoto projektu a kterou nelze v běžné knihkupecké síti minimálně tři roky koupit.
Děkujeme paní knihovnici Kláře Rozsypalové za příjemně strávené chvíle s knihou Justyny Bednarekové “Neobyčejná dobrodružství deseti ponožek”. Prvňáčci a paní učitelka Veronika Zikulová.

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com