Halloweenský podzim na I. stupni

Posted by admin on 2.11.2018 in Aktuality, Projektové dny |

HALLOWEENSKÝ PODZIM 2018

Na dušičkový pátek 2. listopadu si děti z I. stupně připomněly svátek Všech svatých – Halloween. Paní učitelky pro ně připravily projektový den Halloweenský podzim, takže během dopoledne se toto téma prolínalo postupně všemi předměty. Promítlo se do hodiny matematiky i českého jazyka nebo třeba tvořivých dílen, kde děti pracovaly s různým materiálem, např. s dýněmi či papírem. I v rámci tělocviku se soutěžilo a hrálo v duchu Halloweenu. Také nechyběla krátká prezentace a zábavné úkoly na téma Halloween, které si připravili žáci z devaté třídy. Výsledkem zajímavého projektu jsou pěkné literární práce, pracovní listy, plakáty, výrobky i fotky.

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com