Stolní tenis – 2. stupeň

Posted by admin on 8.11.2018 in Aktuality, Sportovní dění |

STOLNÍ TENIS – 2. stupeň

Ve středu 7. 11. se konalo okresní kolo mladších žáků ve stolním tenise. Starší žáci se této soutěže také zúčastnili, a to hned následující den ve čtvrtek. Soutěž se konala v Městském domě Meteor v Novém Sedle. Pořadatel (ZŠ Nové Sedlo) měl tuto soutěž výborně organizačně připravenou. Soutěžila tříčlenná družstva chlapců a dvoučlenná družstva dívek. Chlapci hráli do 4. vítězného bodu. Hraje se systém A-Y, B-X, C-Z, čtyřhra, A-X, C-Y, B-Z. Dívky hrály do 3. vítězného bodu. Systém A-Y, B-X, čtyřhra, A-X, B-Y. Všechna utkání se hrají na dvě vítězné sady. Každá sada se hraje do jedenácti míčů. Do krajského kola postupují první dvě družstva.
Naši školu reprezentovali:
Dívky kategorie III.: Tereza Bílá – 8. roč., Nela Vyhnálková – 7. roč.
Chlapci kategorie III.: Michal Klášterka – 6.A, Zdeněk Čechura – 6.B, Viktor Konečný – 7. roč.
Dívky kategorie IV. : Aneta Beranová, Karolína Vdovcová – 9. roč.
Chlapci kategorie IV.: Miroslav Rubeš, Tomáš Zahradníček– 9. roč., Josef Novotný – 8. roč.
Výsledky:
Dívky kategorie III. : 4. místo
Chlapci kategorie III.: 1. místo s postupem do krajského kola
Dívky kategorie IV. : 3. místo
Chlapci kategorie IV.: 5. – 6. místo
Všem zúčastněným moc blahopřejeme. Ve všech utkání projevili bojovnost.

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com