Komiksový workshop – 6. ročník

Posted by admin on 3.12.2018 in Aktuality |

Komiksový workshop

Dne 23. 11. 2018 se žáci 6. ročníku zúčastnili komiksového workshopu v Městské knihovně v Lokti. Pan Vydra podrobně vysvětlil postup, jak se komiksy tvoří a představil jednotlivé druhy komiksů. Během skupinové práce žáci dotvářeli komiksové příběhy. Děti doplňovaly bubliny s dialogy a dokreslovaly obrázky. Vzniklo tak mnoho originálních příběhů. Na závěr děti přetvářely své literární práce do krátkých dramatických výstupů. Díky velkému množství kostýmů a rekvizit, které s sebou pan Vydra přivezl, byla dramatizace pro všechny zúčastněné velikou zábavou. Děkujeme knihovně za realizaci besedy.

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com