Knížka pro prvňáčka

Posted by admin on 7.3.2019 in Aktuality |

KNÍŽKA PRO PRVŇÁČKA

Ve středu 6. 3. 2019 jsme v první třídě přivítali dalšího hosta na „Knížce pro prvňáčka“ pana Jirku Mojžíše. Děti kladly chytré otázky a poslouchaly nádherné předčítání. Pan Mojžíš přinesl také dětem ukázat staré knížky po babičce i různé poklady z půdy. Prvňáci si vše se zájmem prohlíželi a snažili se uhodnout, co je to za předmět. Po čtení plnili matematické úkoly a nakonec zjišťovali, jak se umí orientovat a hledat podle zadání v obrázku. Třetí hodina s Čimpulákem a Čapírem utekla jako voda. Těšíme se na příští týden, čeká nás překvapení!!!

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com