Veselé zoubky – preventivní program v 1. třídě

Posted by admin on 11.3.2019 in Aktuality |

„Veselé zoubky“
preventivní program
(dm zde jsem člověkem, zde nakupuji)

V pátek 8. 3. 2019 si prvňáci prověřili své znalosti o zásadách správné péče o zoubky, jak si je čistit a proč navštěvovat zubního lékaře. Nejprve jsme si zopakovali na interaktivní tabuli, jak zuby fungují, k čemu je máme, jak rostou, mění se a co je to zubní kaz. Také jsme se podívali na film, jak se o zuby stará Hurvínek. Nejvíce se žákům líbila praktická zkouška čištění zubů. Celý průběh hodiny jsme zakončili vyplněním pracovního listu. Domů si všichni odnesli tašku, kde byl kartáček na zuby, pasta, přesýpací hodiny, žvýkačky bez cukru a samolepka, jak si správně čistit zuby.

 

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com