Terénní exkurze

Posted by admin on 2.6.2019 in Aktuality |

Žáci 6.A a ostatních tříd druhého stupně se v rámci terénních exkurzí s RNDr. P. Matějů vydali zkoumat přírodovědné zajímavosti loketského okolí. Byly vybrány dvě lokality – okolí Pískového vrchu a okolních rybníků a území lomu Erika u Lomnice. Žáci viděli mnoho druhů živočichů – od čolků, šídel, vážek, různých druhů pavouků, motýlů, brouků, chráněných žab po břehule říční. Dále jsme se seznámili s rostlinstvem v okolí rybníků a cest. Dokonce jsme v lese viděli i plavuně!  

Exkurze byla nadmíru poučná a výklad p. Matějů obdivuhodný. Všem se v terénu moc líbilo. 

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com