Školní výlet 1. a 2. třídy

Posted by admin on 4.6.2019 in Aktuality |

ŠKOLNÍ VÝLET 

V pondělí  3. června 2019 se první a druhá třída vydala na výlet do krásného města Karlovy Vary. Nejprve jsme lanovou dráhou vyjeli z kolonády na Dianu, kde se nám moc líbilo. Navštívili jsme zde rozhlednu, kde jsme se pokochali výhledem na okolí Karlových Varů, Motýlí dům s živými exotickými motýly z celého světa a Mini Zoo. Poté jsme lázeňskými lesy došli na Svatý Linhart, kde jsme si zasportovali v přírodním lanovém centru a prošli si vyhlídkové domky v korunách stromů. Výlet jsme zakončili na vyhlídce Josefa Jungmanna, kde jsme si jen několik málo metrů od vyhlídky zazvonili na Zvoničce, která tu byla postavena pro radost a štěstí všech kolemjdoucích. 

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com