Lesní pedagogika 5. 6. 2019

Posted by admin on 7.6.2019 in Aktuality, Projektové dny |

Lesní pedagogika

Ve středu 5. 6. 2019 se vydal celý 1. stupeň společně se 6. třídami na výuku do loketských lesů.

Projekt „Zdravá příroda je naše budoucnost“ – realizován v rámci Česko – Německého partnerství zahájili Trubači Slavkovského lesa. Po úvodních slovech Ing. Koláře a Bc. K. Rozsypalové se žáci vydali na Robič. Tady na nás čekali studenti SLŠ Žlutice pod vedením Ing. Jurisové a připravili nám 5 stanovišť. Dozvěděli jsme se plno zajímavých věcí o lese, rostlinách, zvířatech, měřili jsme výšku a tloušťku stromů, zkoušeli jsme vábit zvěř i zasadit malý stromek.

Po návratu do amfiteátru na nás čekalo občerstvení – opekli jsme si vuřty a doplnili tekutiny. Dětem i učitelům se celé dopoledne moc líbilo a budeme se těšit na další spolupráci.

Copyright © 2014-2020 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com