Sportovní liga škol – Stolní tenis

Posted by admin on 31.10.2019 in Aktuality, Sportovní dění |

Sportovní liga škol – Stolní tenis

Ve čtvrtek 24. 10. 2019 vyrazili žáci 1.stupně do Kraslic na turnaj ve stolním tenisu. Tentokrát ve složení – Adéla Nídlová, Ondřej Dedek, Damian Papay, Barbora Wurdingerová, David Čechura /všichni 5.třída/ a Stella Winterová/4.B/. 

Soutěžilo 9 týmů rozdělených do 3 skupin, my jsme z naší skupiny postoupili jako nejlepší. Pak jsme bohužel prohráli další utkání velice těsně až v rozhodující čtyřhře a tím skončili na 5.místě. Všichni hráči a hráčky hráli zodpovědně a s velkým nasazením a patří jim velká pochvala.

Copyright © 2014-2020 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com