Zahájení projektu „Knížka pro prvňáčka“

Posted by admin on 26.1.2020 in Aktuality |

Zahájení projektu „Knížka pro prvňáčka – 22. 1. 2020

Ve středu 22. ledna proběhlo v Městské knihovně Loket slavnostní zahájení projektu Knížka pro prvňáčkaPozvání přijali rodiče prvňáčků, prarodiče i zástupkyně školy Mgr. Iveta Hamplová. Paní Bc. Kateřina Brindzová představila dětem knihu – „Strašidýlko Stráša od Aleny Mornštajnové a seznámila všechny přítomné s projektem a jeho průběhem. Vysvětlila dětem, jak budou zapisovat do svých deníčků, jak budou známkovat rodiče nebo prarodiče, kteří jim budou pravidelně číst a jaká je v závěru projektu čeká odměna v podobě krásné knihy. Pro práci ve skupinách dostaly děti vyrobené placky, které si vždy připnou, aby se ve skupinkách poznaly. První kapitolu četla vedoucí knihovny Mgr. Kamila Bartůšková, ve které se žáci dozvěděli, jak strašidýlko přišel ke svému jménu. Následně děti plnily svůj první úkol, a pak si mohly prohlédnout dětské oddělení, kde měly připravené vhodné knížky pro prvňáčky s velkými písmeny. Už se těšíme na další kapitolu, kterou nám přijde přečíst do školy opět knihovník – tentokrát Vladimír Kalný.

                                                               

Copyright © 2014-2020 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com