Zdobení vánočních stromečků

Posted by admin on 2.12.2020 in Aktuality |

ZDOBENÍ SE POVEDLO

Výroba letošních ozdob měla zvláštní COVID příběh. Každý rok se na výrobu vánočních ozdob těšíme. I letos tomu nebylo jinak. Bohužel nařízení vlády o uzavření škol 14. 10. vyrábění ohrozilo. My jsme se ale nedali a poradili jsme si. O stromy v kostele jsme se podělili se skautskou organizací Jitřenka Loket, s vychovatelkami  z družiny a dva stromy zůstali na 1. stupeň. Do výroby ozdob jsme se pustili při online výuce. Tímto i děkujeme rodičům, kteří doma pomáhali. Prvňáčci a druháci, návratem do školy 18. 11., měli možnost ozdoby doladit.

Žáci 2. stupně se zaměřili na výrobu ozdob venkovních stromečků v Lokti.

Moc nás to všechny bavilo a dílo se zdařilo.

Jen se přijďte podívat!

Odkaz na fotogalerii: zdobení vánočních stromečků

 

Copyright © 2014-2021 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com