Okresní kolo olympiády v českém jazyce

Posted by admin on 3.2.2021 in Aktuality, Vědomostní soutěže a olympiády |

Okresní kolo olympiády v českém jazyce

27. 01. 2021 se konalo okresní kolo olympiády v českém jazyce (on-line formou). Naši školu reprezentovala Štěpánka Šustrová Tereza Forejtková.

Štěpánka Šustrová se umístila na 3. místě a pokračuje do krajského kola, které se bude konat v dubnu. Tereza Forejtková se umístila na 4. místě.

Oběma děvčatům gratulujeme! Děkujeme za úžasnou reprezentaci naší školy! Štěpánce držíme palce do krajského kola.

Paní učitelce Mgr. Martě Očkayové patří poděkování za vše kolem olympiády, přípravu a motivaci žáků.

Držte nám palce v krajském kole!!!! E. Grosmanová, ředitelka školy

Olympiáda v českém jazyce

Dne 27. 1. 2021 proběhlo okresní kolo Olympiády v českém jazyce.  Kvůli uzavření škol mělo letos konání soutěže netradiční podobu – proběhlo on-line. Naši školu reprezentovala Štěpánka Šustrová (8.A) a Tereza Forejtková (8.B). Štěpánka Šustrová získala 3. místo a pokračuje do krajského kola. Terezka Forejtková získala krásné 4. místo. Děvčata vše zvládla i po technické stránce. Vyplňovala gramatický test ve formulářích Google a musela napsat slohovou práci na počítači ve vymezeném čase, což nebylo jednoduché.

Velmi bych chtěla poděkovat také dalším žákyním 8. a 9.ročníku, které se zúčastnily školního kola –  Nelince Vyhnálkové, Nelince Velez, Natce Mackurové, Lindě Šťástkové, Sofince Janové.

Na všechny soutěžící čekají pěkné odměny a diplomy.

Mgr. Marta Očkayová

Copyright © 2014-2021 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.