Výuka v Radniční

Posted by admin on 3.2.2021 in Aktuality |

Prezenční výuka u prvňáků a druháků…

Prvňáci a druháci pracovali on-line jeden měsíc na podzim. Pro prvňáky to byla premiéra, pro druháky to byla staronová zkušenost, vyzkoušeli si to už měsíc v 1. třídě  – zvládli jsme připojování, čtení do mikrofonu, vypracování on-line testů, psaní ukazované na kameru. Žáci byli při výuce “na dálku“ šikovní, pracovití, trpěliví, vše vyžadovalo i spolupráci rodičů.

Od půlky listopadu jsou žáci ve škole. Výuka probíhá dle plánů. Žáci musí dodržovat hygienické návyky (musí nosit roušky, myjeme si neustále ruce, dodržujeme rozestupy). 

Při hodinách Hv nesmíme sice zpívat, ale výuka probíhá nadále – hudební nauka, rytmus říkanek, texty písní, poslech. V hodinách Tv chodíme na vycházky, bobujeme, házíme na cíl a užíváme si letošní sněhové nadílky.

 Jsme rádi, že i v této složité době můžeme chodit do školy.

Pojďte se podívat do třetí třídy…

První pololetí máme za sebou. Jaké bylo? Jiné… Všechno od března 2020 je tak trochu jiné přitom stejné.

Setkáváme se, učíme se, vidíme se, mluvíme spolu, hrajeme divadlo, prezentujeme vlastní četbu v Křesle pro hosta, píšeme, děláme pokusy, sčítáme, odčítáme, hrajeme si s násobilkou i vyjmenovanými slovy, ale ONLINE.

Museli jsme všichni ve třídě rychleji dospět a začít být samostatní, více pozorní, tolerantní a snažit se!!!

Každý po svém, jak nejvíc umíme. Někdy nám to jde a někdy ne, ale snažíme se….  já, ty, my, oni….

Tak nám držte palce!!!!!

Aktuálně jsme se na Radniční zapojili do tvořivé akce ZUŠ – SRDÍČKOVÁ VÝZVA.

Copyright © 2014-2021 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com