Beseda se spisovatelkou Ester Starou – 2. třída

Posted by admin on 30.10.2018 in Aktuality |

Spisovatelka, logopedka a učitelka v jedné osobě, to je paní Ester Stará. Na besedu do městské knihovny v Lokti se za druháčky vypravila v pátek 26.10. a  poutavě jim představila své knížky, které jsou hravé, velmi barevné a někdy i interaktivní. Nechybělo předčítání z knihy A pak se to stalo!, práce s texty, zábavné úkoly, výtvarný workshop a na závěr malá autogramiáda s věnováním do knih, které si děti přinesly. Beseda se spisovatelkou se dětem velmi líbila. Děkujeme knihovně, že nám toto milé setkání umožnila. 

 

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com