Školní výlet – 5. třída

Posted by admin on 10.6.2019 in Aktuality |

Páťáci na výletě

Na poslední společný výlet jsme se vydali 5. 6. 2019 do Ústí nad Labem. I když teploty tento den byly rekordní, tak se nám výlet opravdu vydařil. Cílem byla hlavně místní ZOO. Nejdéle jsme se zdrželi u orangutanů, šelem a na farmě u koziček. Největším zážitkem však bylo setkání se slonicí. Kráčela přímo proti nám v doprovodu chovatelů… Po obědě v místní restauraci jsme se přesunuli do centra města. Lanovkou jsme vyjeli na Větruši a navštívili zrcadlový a přírodní labyrint. Na zpáteční cestě k autobusu jsme si prohlédli místní kuriozitu – kostel s věží vychýlenou o 2 m. Domů se vracíme unavení, ale máme na co vzpomínat.

Copyright © 2014-2019 Vítejte na stránkách školy… All rights reserved.
This site is using the MultiBusiness Child-Theme, v3.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.5, from BuyNowShop.com