Tělocvik online – Challenge – sportovní výzva

TĚLOCVIK ONLINE Challenge

Naše škola se přihlásila do Tělocvik online – Challenge.

Tělocvik online – Challenge je zábavná sportovní výzva s cílem motivovat děti k pohybu a týmové
spolupráci.

Přihlásil se celý první stupeň a z druhého stupně šestá třída a 7. B. Plnili jsme 15 úkolů od 12. 4. do 30. 4. 2021.

1. úkol – kelímky
  2. úkol – židle
  3. úkol – medvěd-rak
  4. úkol – plameňák
  5. úkol – ponožky
  6. úkol – rovnováha
  7. úkol – tetris
  8. úkol – břicho
  9. úkol – čísla
  10. úkol – rytmus
  11. úkol – na rukách
  12. úkol – flaška
  13. úkol – hlava, ramena, kolena
  14. úkol – přenašeč
  15. úkol – tleskaná

Při plnění úkolů jsme se nasmáli, bavili se, vzájemně jsme se povzbuzovali a hlavně jsme si to velmi užili.

Do výzvy se přihlásilo 834 tříd ze 167 základních škol z celé ČR. Celkem bylo zdokumentováno 60 983 pohybových aktivit, tzn. více než 10 000 hodin plných pohybu.

Pořadí tříd určily odevzdané úkoly. V nich bylo rozhodující počet zapojených dětí z každé třídy a bonusové body (v úkolech č. 5, 9, 14), které se přičítaly za každého zapojeného sportovce.

Díky partnerovi výzvy Tv online České spořitelně – Sportujeme se spořkou bude odměněno 100 nejaktivnějších tříd.

A teď ta super zpráva!!!!

Na 2. místě (110 %) se umístila třída 2. A s paní učitelkou Šárkou Flesarovou. Získávají pro školu voucher na sportovní vybavení do hodin Tv v hodnotě 4 000, – Kč.

Na 18. místě (101,82 %) se umístila třetí třída s paní učitelkou Evou Herdovou. Na 25. místě (100,48 %) se umístila třída 2. B s paní učitelkou Petrou Lillovou. Na 46. místě  (95,13 %) se umístila první třída s paní učitelkou Veronikou Zikulovou.

Třídy umístěné na 4. – 100. místě obdrží pro školu sportovní sadu do hodin tělocviku. Např. nové rozlišováky, gumy na skákání, Ringo kroužky apod.

Třídy 5. A (paní učitelka Barbara Sobotková), 6. třída (pan učitel Milan Šín), 5.B (paní učitelka Jana Weissová), 4. třída (paní učitelka Zdeňka Nováková) a 7. B (pan učitel Jaroslav Chochola) se umístily mezi 146. až  299. místem.

Všem třídám srdečně gratulujeme, odměněným i zapojeným!!!!!

SPORTUJTE DÁL, MÁ TO SMYSL!