Výtvarná soutěž “Andělé“

Výtvarná soutěž “Andělé“ Žáci 1. stupně se v listopadu zúčastnili výtvarné soutěže „Andělé“, kterou vyhlásil loketský hrad. Do soutěže vyrobil andílky skoro celý 1. stupeň. Obrázky a výrobky můžete zhlédnout na adventní výstavě na hradě Loket. Žáci z výtvarného kroužku navštívili výstavu, na které se sešlo 500 andělů z celého Karlovarského kraje.

Čertí škola

Čertí škola V pondělí 5. prosince se ZŠ Loket proměnila v Čertí školu. Ráno přicházeli do školy na 1. stupni čertíci, čertice, občas zavítal i anděl nebo Mikuláš a pekelně se vyučovalo o sto šest. Po škole znělo: “Čertí ráno!“

Soutěž na výtvarnou podobu maskota kozla Františka

Soutěž na výtvarnou podobu maskota kozla Františka V únoru letošního roku se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili výtvarné soutěže, kterou vyhlásilo Muzeum Kraslické dráhy. Cílem této soutěže bylo vytvořit výtvarnou podobu maskota této instituce kozla Františka. Minulý týden byli malí výtvarníci za svá díla odměněni a čtyři z nich dokonce obsadili 1. místo. Byl to Václav Pechoušek, […]