Naše nová přírodní zahrada

Dne 23. 9. 2021 se konala od 16:00 hodin akce „Naše nová přírodní zahrada“, která byla realizována v rámci projektu „Revitalizace venkovního prostoru pro environmentální výchovu ZŠ Loket“. Realizace projektu, který vytvořil kvalitní technické a didaktické venkovní zázemí pro rozvoj environmentální výchovy na Základní škole Loket, je pro žáky i učitele velkým přínosem. Žáci zde získají vlastní zkušenosti pozorováním a zkoumáním přírodních jevů. Podpoří se zde badatelská činnost v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a přírodopisu.

Aktivně se na realizaci této akce také podíleli Peer aktivisté ze ZŠ Loket. Rodičům i dětem byla ukázána přírodní zahrada, jak funguje i možnosti jejího využití při výuce. Zároveň se zde někteří zapojili do výsadby drobných rostlin.

Písničky k poslechu hrála hudební skupina „Kujme Pikle Band“.

Akci zahájili starosta města Loket Ing. Mgr. Petr Adamec a ředitelka ZŠ Loket Mgr. Eva Grosmanová. Pro všechny hosty bylo připraveno také drobné pohoštění.

Skip to content