Okresní kolo v přespolním běhu – 1. stupeň

Okresní kolo v přespolním běhu 5. 10. 2022

Ve středu 5. 10. 2022 se vybraní žáci z 1. až 5. třídy naší školy zúčastnili závodů v přespolním běhu. V každé kategorii se na start postavilo vždy 30 běžců, takže bylo opravdu s kým soupeřit. Naši běžci se s tratí statečně rvali až do posledních metrů, nechali na ní všechny své síly a odpočinuli si až po proběhnutí cílové čáry. V konkurenci dalších 14 škol si naše družstvo ve složení Friš Daniel, Sinkulová Tereza (1. A), Falář Hynek, Vaněčková Štěpánka (1. B), Pechoušek Václav, Janochová Kateřina (2. A), Stankovenová Aneta (2. B), Dvořák Václav (3. tř.), Stankovenová Klára (4. A), Harašta Tomáš, Hüttl Arnošt, Pechoušková Adéla (5. A) nakonec vybojovalo krásné 3. místo. Všem závodníkům k tomuto medailovému umístění gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Mgr. B. Sobotková  
Skip to content