Přáníčko na prázdniny

Přáníčko na prázdniny

Vážení rodiče, kolegové, milí žáci,

zdárně a z mého pohledu velmi úspěšně, se nám podařilo zvládnout letošní velmi netradiční školní rok. Ukázalo se, že společně dokážeme řešit nové situace, před které jsme vlivem pandemie byli postaveni. Strávili jsme spoustu hodin v zajetí digitálních technologií, výuka ze škol se přestěhovala do našich domovů. Rázem jsme opět všichni byli součástí vzdělávacího procesu bez ohledu na zbylé členy domácnosti. Vám všem patří velké díky za popasování se s nastaveným režimem a nejrůznějšími nástrahami nejen distanční výuky. Nasazení, výdrž a trpělivost všech zúčastněných v rámci vzdělávání byla obdivuhodná! Ještě jednou děkuji vám rodiče, učitelé i žáci.

Přeji vám všem, abyste si užili krásné a zasloužené prázdniny. Takové, které jste si vysnili – prostě tam, kde to máte rádi. Pohodové léto všem!

Mgr. Eva Grosmanová. ředitelka školy

Skip to content