Sportovní soutěže – listopad 2022

4.10.2022 se naše škola zúčastnila po dvouleté odmlce sportovního klání škol v okrese Sokolov v přespolním běhu. Naší školu reprezentovala čtyři pětičlenná družstva . Mladší dívky z 6. a 7. ročníku obsadily 11. místo. Mladší žáci byli na 10. místě. Starší žáci a žákyně tvořili běžci 8. a 9. ročníku. Děvčata obsadila 10. místo a chlapci si doběhli pro 6. místo.

2.11.2022 se naši chlapci zúčastnili okresního kola v halovém fotbalu. Družstvo bylo sestaveno z žáků 6. až 8. ročníku. Vedením družstva byl pověřen Zdeněk Demeter, který turnaj okomentoval:
,,Naši chlapci hráli slušný fotbal. Proměnili jsme šance v góly, ale náš výběr byl postaven na mladých hráčích, kteří rychlostně a silově nestačili na soupeře o rok až dva starší“. Výsledkem bylo nepostupové místo ze skupiny.
Co nás čeká? 15. a 16. 11.2022 se uskuteční okresní kolo ve stolním tenisu v prostorách MD Meteor Nové Sedlo. V následujícím týdnu se uskuteční okrskové kolo ve florbalu v Horním Slavkově. Na obě soutěže se nyní vybírají reprezentanti školy a doufáme , že se jim bude dařit.
JCh

 

Skip to content